Drodzy rodzice

W poniedziałek 25 maja pierwszy raz po ponad dwumiesięcznej przerwie w ,,dziesiątce” ponownie zabrzmiał dzwonek. Dla dzieci, które zdecydowały się wrócić do szkoły oznaczał on początek lekcji, a dla nauczycieli ponowne radosne spotkanie ze swoimi podopiecznymi.

Dzieci, które wchodzą do szkoły mają mierzoną temperaturę oraz dezynfekują ręce. W klasach siedzą pojedynczo w ławkach. Zajęcia wychowania fizycznego spędzają na szkolnym boisku i placu zabaw, korzystając ze słonecznej, majowej pogody. Mogą także zjeść smaczny obiad w szkolnej stołówce. Dyrekcja , kadra pedagogiczna oraz pracownicy obsługi dbają o to, aby szkoła działała zgodnie z procedurami bezpieczeństwa.

Uczniowie chętnie wrócili do szkoły i szybko przyzwyczaili się do obowiązujących reguł. Ich wypowiedzi na temat powrotu do  szkoły są bardzo pozytywne i pełne ciepła.
 To jeszcze bardziej motywuje nauczycieli do dalszej pracy ze swoimi wychowankami.