GALA ŁOMŻYŃSKI LAUR SPORTOWY I ŁOMŻYŃSKI SPOŁECZNIK ROKU 2023

Doroczne święto środowiska sportowego zgromadziło 17 lutego 2024r. w Hali Kultury zawodniczki i zawodników od najmłodszych „krasnali” po seniorów, szkoleniowców, nauczycieli, rodziców i sponsorów. Sala była pełna ludzi, którym idea: „W zdrowym ciele – zdrowy duch” przyświeca na co dzień. Hala Kultury w Łomży była świadkiem uroczystego rozdania nagród Prezydenta Miasta Łomży- „Łomżyński Laur Sportowy” i „Łomżyński Społecznik Roku” 2023. Wyróżnieni uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 to:

Kategoria „Talent Sportowy”:

1. Oliwier Domaszewski
  2. Dawid Domaszewski

Kategoria „Postęp Sportowy”:

1. Kaja Kurpiewska
  2. Filip Rudczyk

Kategoria „Talent Roku”:

1. Maciej Bylica

Młodzi sportowcy z rąk prezydenta Miasta Łomży- p. Mariusz Chrzanowskiego, wiceprezydenta-p. Piotra Serdyńskiego oraz wicemarszałka województwa podlaskiego- p. Marka Olbrysia odebrali pamiątkowe statuetki, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Niebywałe wyróżnienie otrzymał nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży p. Andrzej Łukianiuk, ponieważ został wybrany „Trenerem Roku”.

GRATULACJE!!!