Bezpieczeństwo w sieci

    Konkurs ,,Bezpieczeństwo w sieci” w ramach programu profilaktycznego ,,Radosna przyszłość bez uzależnień 7.” został rozstrzygnięty!

W kategorii klas VII-VIII:

l miejsce Julia Pieńkosz VIIc

W kategorii klas IV-VI:

l miejsce Filip Wojciechowski Vd
ll miejsce Adam Lul IVc
lll miejsce Maja Kruszewska VIe

Wyróżnienia:

Lena Chylińska IVb
Oliwia Sikora VId
Weronika Zielińska Vb
Zuzanna Pióro IVb
Igor Serafiński IVb

Dziękujemy za udział w konkursie oraz za bardzo ciekawe i oryginalne prace.
Gratulujemy zwycięzcom! Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych w naszej szkole.

Ewa Gąsiorowska
pedagog

Back to Top