Bezpieczeństwo w sieci
Konkurs ,,Bezpieczeństwo w sieci” w ramach programu profilaktycznego ,,Radosna przyszłość bez uzależnień 7.” został rozstrzygnięty!
W kategorii klas VII-VIII:
l miejsce Julia Pieńkosz VIIc
W kategorii klas IV-VI:
l miejsce Filip Wojciechowski Vd
ll miejsce Adam Lul IVc
lll miejsce Maja Kruszewska VIe
Wyróżnienia:
Lena Chylińska IVb
Oliwia Sikora VId
Weronika Zielińska Vb
Zuzanna Pióro IVb
Igor Serafiński IVb
Dziękujemy za udział w konkursie oraz za bardzo ciekawe i oryginalne prace.
Gratulujemy zwycięzcom! Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych w naszej szkole.
Ewa Gąsiorowska
pedagog


