Mistrzostwa Miasta Łomży w drużynowych biegach przełajowych

    4. 04. 2024r. w Łomży rozegrały się Mistrzostwa Miasta Łomży w drużynowych biegach przełajowych. Szkołę Podstawową nr 10 reprezentowała grupa dziewcząt i chłopców z klas IV-VIII. 

Skład drużyny dziewcząt:

Aleksandrowicz Lena, Kusaj Wiktoria, Szczytkowska Nela, Pieńkowska Kamila, Kotlewska Maria, Kwiatkowska Lena, Kozłowska Lena, Moskalenko Daria, Karwowska Zuzanna, Zielińska Amelia, Zakharenko Daria, Borawska Nina, Matulewicz Natalia, Dmochowska Adrianna, Kosewicz Maja, Zalewska Zofia, Szczytkowska Nadia, Matuszewska Laura, Zduńczyk Lidia, Kurpiewska Kaja

Skład drużyny chłopców:

Dudziński Jan, Gradkowski Janusz, Kowalczyk Marcel, Makowski Łukasz, Cieniewicz Hubert, Grygoriew Szymon, Borowski Kacper, Bachanek Dariusz, Duchnowski Igor, Gurzęda Szymon, Obrycki Tomasz, Krajewski Marcel, Makowski Olaf, Bylica Maciej, Banach Adam, Łęgowski Szymon, Mieczkowski Gabriel, Cekała Wiktor, Rudczyk Filip, Cieślik Aleksander, Łepkowski Karol

Dziewczęta zajęły drużynowo I miejsce wśród klas IV-VI oraz I miejsce w klasach VII-VIII.

Chłopcy drużynowo zajęli III miejsce wśród klas IV-VI oraz I miejsce w klasach VII-VIII.

Opiekunami sportowego teamu z SP 10 byli: Barbara Rogińska, Małgorzata Masiuk-Plona, Andrzej Łukianiuk.

Półfinał Wojewódzki w drużynowych biegach przełajowych odbędzie się 13 kwietnia 2024 r. w Rybakach. Życzymy dalszych sportowych sukcesów!!!

 

Back to Top