Wycieczka - "Olszynka"
- Szczegóły
- Odsłony: 595
Wycieczka do kompleksu wypoczynkowego „Olszynka”
Grupa uczniów, biorących udział w zajęciach w ramach szkolnego programu profilaktycznego „Radosna przyszłość bez uzależnień 6”, wzięła udział w wycieczce do kompleksu wypoczynkowego „Olszynka”. Pod kierunkiem doświadczonych instruktorów młodzież uczestniczyła w różnych zajęciach sportowo-rekreacyjnych. Uczyły one współpracy i rywalizacji wg zasady fair play.



