Dzień Radości ze Św. Janem Pawłem II

    W naszej szkole 27 kwietnia to wyjątkowy dzień pełen radości i wspólnego świętowania. To właśnie tego dnia w 2014 roku patron szkoły, Jan Paweł II, został ogłoszony świętym.
    Z tej okazji uczniowie przychodzą ubrani w stroje galowe, a klasy szóste biorą udział w emocjonującym turnieju. Sala gimnastyczna wypełnia się śmiechem oraz radosnym dopingiem. Uczniowie rywalizują w konkurencjach wiedzy, muzycznych i sportowych, wykazując się zarówno umiejętnościami , jak i zaangażowaniem. Nie brakuje również chwili na słodki akcent – degustację kremówek, ulubionych ciastek papieża.
    Jesteśmy dumni, że święty Jan Paweł II jest naszym patronem. Inspiruje nas swoim przykładem, daje radość i stanowi źródło duchowego wsparcia.

Zapraszamy na fotorelację:

Back to Top