Podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

     21 kwietnia w V Liceum Ogólnokształcącym im. Jana III Sobieskiego w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Na uroczystości zorganizowanej przez Podlaskie Kuratorium Oświaty spotkali się uczniowie i nauczyciele z całego regionu. Podczas wydarzenia uhonorowano laureatów konkursów przedmiotowych, podkreślając ich wiedzę, zaangażowanie i pracę. Wśród nich znaleźli się również uczniowie naszej szkoły:
- Anna Pruszkowska - j. polski, kl. 8C, op. p. Renata Zaniewska,
- Hanna Ślaska - j. polski, kl. 8C, op.  p. Renata Zaniewska,
- Amelia Zielińska - j. polski, kl. 7F, op. p. Joanna Lewczuk,
- Dawid Domaszewski - j. angielski, kl. 8G, 
op. p. Elżbieta Mieczkowska i p. Karolina Jankowska.

Zaszczytny tytuł finalisty otrzymali:

- Marcelina Pruszko - j. polski, kl. 8C, op. p. Renata Zaniewska,
- Igor Duchnowski - matematyka, kl. 8C, op. p. Agnieszka Dobrowolska
                                                                                                   - Bojar,

- Aleksander Wierciszewski - j. polski, kl. 8E, op. p. Dorota Żbikowska,
- Nastazja Cieślik - j. polski, kl. 8G, op. p. Katarzyna Koziatek,
- Janusz Gradkowski - j. angielski kl. 6B, op. p. Elżbieta Mieczkowska.

Ich sukcesy są dużym wyróżnieniem i powodem do dumy dla całej społeczności szkolnej.

Back to Top