25 października 2012 r. odbył się w Kleosinie VII Wojewódzki Konkurs Recytatorski poezji Karola Wojtyły. Skierowany był do uczniów klas IV - VI szkół podstawowych oraz gimnazjów. Łomżę godnie reprezentowali przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II (wyłonieni podczas szkolnych eliminacji) w składzie: Laura Narolewska z klasy IVc (opiekun p. Katarzyna Koziatek), Marta Obiedzińska z klasy Vc oraz Aleksy Kowalczyk z klasy VId (opiekun p. Joanna Lewczuk). Nasi recytatorzy spisali się wspaniale, zajmując wysokie miejsca. Miło nam poinformować, iż wśród uczniów szkół podstawowych pierwsze miejsce zdobyła Laura Narolewska, zaś drugie - Marta Obiedzińska. Dziewczynki otrzymały pamiątkowe dyplomy i piękne książki o życiu i działalności papieża Jana Pawła II. Laureatkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Lidia Obiedzińska