W poniedziałek przed świętami Bożego Narodzenia spotkaliśmy się wraz z rodzicami na klasowej wigilii.

Na początku przedstawiliśmy jasełka. Wystąpiliśmy w nich przebrani za różne postacie. Głównymi bohaterami byli Maryja, Józef i mały Jezus. Odwiedzili ich między innymi: pastuszkowie, Trzej Królowie i dzieci. Po przedstawieniu dzieliliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie życzenia. Na zakończenie naszego spotkania przy słodkim poczęstunku, wszyscy śpiewaliśmy kolędy. Ten wieczór był bardzo radosny i na pewno zapamiętam go na długo.                Natalia P. i Klaudia K.

Wszystkie nasze dzieci wyglądały pięknie i równie pięknie recytowały i śpiewały kolędy. Chwila ta była niezwykle wzruszająca i wspaniale oddawała atmosferę świąt Bożego Narodzenia.  Mama Natalii

To był miły wieczór, który wprowadził mnie w świąteczny nastrój. Dzielenie się opłatkiem, wspólne śpiewanie kolęd, sprawiło, że atmosfera była naprawdę rodzinna. Występy naszych dzieci wzruszyły nas. Widać było, że pani wychowawczyni włożyła dużo serca w przygotowanie tych jasełek. Mama Klaudii