2 czerwca uczniowie klasy IV B wraz z rodzicami i wychowawczynią p. I. Ramatowską wzięli udział w Uroczystej godzinie baśni, podczas której wystawili dla rodziców kilka scenek inspirowanych swoimi ulubionymi baśniami. W sali 204 pojawiły się wróżki, królewny, książęta, smok, wilk i Czerwony Kapturek, który szukał księcia na czacie. Było wesoło, ale także pouczająco. Zapamiętamy motto z baśni "Uważaj, bracie, jak umawiasz się na czacie" czy "Nie pomoże dobra wróżka, gdy u panny brudna nóżka." Występy oklaskiwali nasi kochani Rodzice, którym złożyliśmy serdeczne życzenia z okazji Dnia Rodzica. Zaśpiewaliśmy także piosenkę "Nie boję się", a Jakub Ch. wyrecytował ciekawy wiersz dla wszystkich zapracowanych rodziców. Mamusie przygotowały dla nas łakocie. To było bardzo miłe spotkanie. Doskonaliliśmy swoje recytatorskie i aktorskie talenty pod czujnym okiem naszej polonistki p. W. Domalewskiej, która była niezmiernie dumna z naszego występu.

Baśnie "Czerwony Kapturek szuka księcia" oraz "Szanujmy sponsorów" zaprezentowaliśmy w gościnnych progach biblioteki na zaproszenie p. Hani, p. Mirki i p. Małgosi, które zaprosiły grupę świetlicową oraz uczniów klasy IIIA z wychowawczyniami: p. E. Dembską i p. M. Listowską. Nagrodzono nas gromkimi oklaskami. Lubimy występować w bibliotece.

Uczniowie kl. IV B