Wspaniałym śpiewem utalentowanych dzieci i młodzieży rozbrzmiewał całą sobotę (23 listopada) Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży. W XXI edycji renomowanej Giełdy Piosenki ocenie jurorów poddało się 80 adeptów estradowego śpiewania, którzy rozwijają swoje talenty głównie w Regionalnym Ośrodku Kultury, Miejskim Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży, Gminnym Ośrodku Kultury w Zbójnej oraz szkołach Łomży i powiatu łomżyńskiego pod okiem instruktorów muzyki i nauczycieli.
Jury w składzie: Waldemar Chyliński, Grzegorz Sekmistrz i Remigiusz Danielczyk przyznało nagrody i wyróżnienia, które trafiły między innymi do uzdolnionych uczniów naszej szkoły. Gratulujemy :
Laurze Narolewskiej z klasy V C zdobycia I miejsca, Kamili Dymek z klasy III F - zajęcia II miejsca i Igorowi Kaliś z klasy IV F - wyróżnienia. Dziękujemy za wspaniałą walkę na głosy Joannie Farfułowicz (VI B ) i Otylce Perzanowskiej z klasy II - jeszcze nie raz będą ozdobą szkolnych uroczystości i następnych konkursów.
Nagrody, ufundowane przez Łomżyńską Spółdzielnię Mieszkaniową i Urząd Marszałkowski, wręczyli wicestarosta łomżyński Adam Sowa i dyrektor ROK Jarosław Cholewicki.

Agata Durzyńska
Od lewej: wicestarosta Adam Sowa, Laura Narolewska, Agnieszka Żemek - Pawczyńska, dyrektor Jarosław Cholewicki