W roku szkolnym 2008/2009 swoją działalność reaktywował chór szkolny pod kierunkiem mgr Agaty Durzyńskiej. Zmieniła się nieco jego formuła - w chórze śpiewają wyłącznie uczniowie naszej szkoły z klas I- VI. Jest to najliczniejsze koło zainteresowań - co roku przez chór przewija się ok. 70 osób. Niektórzy rezygnują z powodu nadmiaru zajęć, inni zachęceni licznymi występami i możliwością rozwoju swojego talentu dołączają w trakcie roku szkolnego. Repertuar dopasowany jest do możliwości dziecięcych głosów i do tematyki różnych uroczystości szkolnych, w których uczestniczy zespół. Stałymi punktami działalności artystycznej są występy z okazji:
Dnia Sybiraka, Dnia Edukacji Narodowej, Święta Niepodległości, Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocnych, rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, Koncertu Talentów, zakończenia roku szkolnego klas VI, oraz wszelkich wydarzeń związanych z życiem, śmiercią, działalnością patrona naszej szkoły Błogosławionego Jana Pawła II.
Najzdolniejsi chórzyści maja okazję do licznych występów solowych (Słoneczna Estrada, Koncert Talentów, Konkurs Ortograficzny, oraz biorą udział (z sukcesami) w konkursach wokalnych: Giełdzie Piosenki, Konkursie Gwiazdkowe Nutki, Minikonkursie Piosenki Angielskiej, Konkursie Pieśni Religijnej, Łomżyńskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej.

SERDECZNIE ZAPRASZAM CHĘTNYCH I LUBIĄCYCH SPIEWAĆ NA ZAJĘCIA CHÓRU! Opiekun:Agata Durzyńska