Goście z Ukrainy odwiedzili naszą szkołę. Powitał ich dyrektor szkoły Leszek Sobociński wraz z wicedyrektor Jadwigą Kirejczyk.
Grupa studyjna nauczycieli, rodziców i przedstawicieli NGO interesowała się organizacją pracy w klasach integracyjnych oraz sposobami wspierania uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Przybyłym spodobał się program artystyczny przygotowany przez uczniów. Goście z zainteresowaniem obejrzeli prezentację nt: "Uczeń niepełnosprawny w Szkole Podstawowej nr 10 w Łomży". W trakcie spotkania z nauczycielami, które odbyło się w Sali Papieskiej, mogli uzyskać odpowiedzi na wiele nurtujących ich pytań.
Mamy nadzieję, że nasze doświadczenia pomogą im w rozwiązywaniu różnych problemów uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.