7 czerwca 2017 r. odbył się I Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „ENGLISH IS COOL” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 7 w Łomży. Konkurs ten skierowany był do uczniów szkół podstawowych z naszego miasta. Naszą Szkołę reprezentowała czteroosobowa drużyna, w której skład wchodzili: Maja Karwowska (VIC) , Julia Kochanowska (VID), Alicja Kneć (VIC) i Jan Czyżewski (VIE). Wszyscy reprezentanci szkół zmierzyli się z zadaniami, które sprawdzały znajomość gramatyki, słownictwa i zagadnień związanych z kulturą krajów anglojęzycznych. Najzabawniejszą częścią konkursu okazały się kalambury. Po sprawdzeniu prac przez jury i ogłoszeniu wyników okazało się, że uczniowie z naszej Szkoły zajęli I miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!