Światowy Dzień Świadomości Autyzmu obchodzimy 2 kwietnia. W naszej szkole zorganizowaliśmy konkurs plastyczny pt. „Tak samo jak Ty, mam swój świat”. Jego celem było szerzenie i podnoszenie świadomości o schorzeniu, jakim jest autyzm, o jego istnieniu i występowaniu wokół nas.

Do udziału w konkursie zaprosiliśmy uczniów klas 0 – III. Wpłynęło 67 prac plastycznych autorstwa 65 uczniów. Wszystkie były bardzo estetyczne, kreatywne i ciekawe.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce Lena Zuzanna Grzymała IIIG, wych. Izabela Węgrowska;

III miejsce Natalia Szudrawska IIA, wych. Dorota Wierzbowska;

III miejsce Joanna JabłońskaIIE, wych. Marzena Przybyszewska;

III miejsce Filip Kicun IE, wych. Barbara Nowakowska;

Wyróżnienia: Maja Uglik IID, Oliwia Sikora IID oraz Sara Nikonowicz IIIG.

Wszystkim zwycięzcom Gratulujemy !

            Bardzo dziękujemy uczniom i ich wychowawcom za udział w konkursie. Szczególne podziękowania kierujemy do grupy 0B, której wychowawcami są pani Renata Ożarowska i Iwona Koczyńska, grupy 0C z wychowawcą panią Marzeną Biaduń, klasy IA z wychowawcami: panią Barbarą Sobocińską i Izabelą Przybylską, klasy IC z wychowawcą panią Lidią Obiedzińską oraz klasy IIC z wychowawcami: panią Mariolą Wityńską i panem Andrzejem Czyżewskim za poświęcony czas podczas zajęć lekcyjnych.

            We współpracy z Centrum Edukacji Nauczycieli w Łomży zorganizowaliśmy wystawę prac, które wzięły udział w konkursie szkolnym. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia galerii.

Izabela Przybylska, Karolina Bartosiewicz

Przydatne linki na stronie Centrum Edukacji Nauczycieli w Łomży:

1. artykuł na stronie CEN

2. prezentacja prac

 

Back to Top