Grupa „0 A” to zespół 25 sześciolatków, które chętnie uczęszczają do przedszkola. Są pogodne, ciekawe i aktywne podczas  zajęć. Lubią gry i zabawy ruchowe organizowane zarówno  w sali przedszkolne jak i na placu zabaw. Codziennie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie, poznają litery ,cyfry, uczą się głoskować, czytać i liczyć. Z chęcią przyswajają nowe wierszyki, rymowanki, piosenki. Z pasją  i zaangażowaniem wykonują prace plastyczne, które potem zdobią naszą salę i zachwycają rodziców.  Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą , zajęciami edukacyjnymi ,spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Widoczne postępy są powodem satysfakcji dla wychowawców i rodziców.