Wstańcie, chodźmy - pod takim hasłem obchodziliśmy w szkole 15 października 2019 r. XIX Dzień Papieski. Z tej okazji  uczniowie klasy VI C zaprezentowali przedstawienie, w którym przypomnieli najważniejsze fakty z życia Papieża - Świętego Jana Pawła II oraz Jego nauczanie. W trakcie występu odczytano fragmenty przemówień Ojca Świętego do dzieci, w których wzywał do życia w prawdzie, miłości, sprawiedliwości i pokoju oraz do dzielenia się swoją wiarą z innymi. Przedstawienie uświetnił występ muzyczny uczniów z klasy V C i V D.  Pamiętajmy, że całe życie Jana Pawła II jest dla nas jedną wielką i żywą wciąż katechezą. Papież Polak stał się przewodnikiem w naszym dalszym życiu. Będziemy kierować się jego wskazówkami i godnie reprezentować naszą szkołę.