22 maja 2019 r. odbyła się XVI edycja międzyszkolnego KONKURSU  MATEMATYCZNO - PRZYRODNICZEGO MIX. Drużyny zmierzyły się  z konkurencjami z zakresu przyrody, matematyki i wychowania fizycznego. Było dużo śmiechu i dobrej zabawy.
            W tym roku  pierwsze miejsce zajęła drużyna  w składzie: Anna Modzelewska, Agnieszka Łapińska, Kasjan Kopczewski  reprezentująca Szkołę Podstawowa nr 1.  Na drugim miejscu uplasowała się drużyna  ze Szkoły Podstawowej nr 7 w składzie: Maciej Popielarczyk,  Maciej Trojanowski, Szymon Konopka, zaś na trzecim Szkoła Podstawowa nr 10  z drużyną w składzie: Oliwia tombak, Wiktoria Śmiarowska, Kacper Duda .
       Wszystkim uczestnikom gratulujemy, dziękujemy za przybycie i zapraszamy za rok.