25 maja 2017 r. w SP 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży odbyła się II edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji Ks. Jana Twardowskiego „Wiersze rwane prosto z krzaka”. Wiersze „uśmiechniętego księdza” recytowało 40 uczestników ze wszystkich łomżyńskich szkół podstawowych oraz z SP w Konarzycach, Kupiskach, Kisielnicy, Olszynach, Wygodzie. Ze względu na wysoki poziom recytujących wybór nagrodzonych był niełatwy. Po długiej debacie komisja konkursowa w składzie:        ks. Marian Mieczkowski, Marzanna Gawrych, Renata Igielska i Joanna Szkop wyłoniła szczęśliwych zwycięzców.

Nasi uczniowie nie zawiedli. W kategorii klas I-III Maria Magdalena Fidura z klasy II g zajęła III miejsce, a Aleks Grzegorczuk z klasy II c zdobył wyróżnienie.

Młodym recytatorom gratulujemy!