19 maja 2016r. klasy II b i II h pojechały na wycieczkę na Farmę Iluzji. W jej skład weszło 40 uczniów i 14 rodziców z obu klas. Pomimo tego, że trzeba było wcześnie wstać i czekała nas długa droga autokarem, wszyscy byli w wyśmienitych humorach. Po dotarciu na miejsce pani przewodnik oprowadziła nas po Farmie i pokazała najciekawsze atrakcje. Wszyscy aktywnie spędziliśmy ten czas. Zwiedziliśmy Latającą Chatę Tajemnic, Muzeum Iluzji, obserwowaliśmy Lewitujące Piłeczki, "Głowę na Talerzu". Przemierzaliśmy Labirynt Luster, Pokój Amesa, Klubik filmowy, Zakręcony, obrotowy domek, Tunel Zapomnienia, Lasek doświadczeń. Odnaleźliśmy drogę w wiklinowym labiryncie, pokonaliśmy Ścieżkę Trapera, choć strzegła jej olbrzymia anakonda. Nawet Zielona Ścieżka Zdrowia nie była nam straszna. Dzieci wykazały się odwagą i sprytem w parku linowym i na trampolinach. Przy okazji zabaw mogliśmy dowiedzieć się wielu ciekawych informacji i poznać niektóre tajemnice świata iluzji.

Bardzo się nam podobała ta wycieczka i długo pozostanie w naszej pamięci.