Na zakończenie roku szkolnego, 24 czerwca klasowa rodzina uczniów i rodziców I A spotkała się na "Modrzewiowej Polanie" w Czerwonym Borze na pikniku. Kilkugodzinne spotkanie wszystkim dostarczyło wiele wrażeń. Dzieci wspominają je tak:

Natalia: We wtorek wraz z rodzicami pojechaliśmy na piknik rodzinny do Czerwonego Boru. Najbardziej podobała mi się gra w piłkę nożną. Wspaniale bawiłam się również podczas  zawodów dzieci i rodziców.

Ola: We wtorek byliśmy na wycieczce w Czerwonym Borze. Przygotowaliśmy przedstawienie dla rodziców. Później mieliśmy zawody sportowe. Najbardziej podobało mi się, jak rodzice nosili nas na siodełkach zrobionych z rąk. Był to bardzo fajny piknik.

Karina: Z okazji Dnia Rodziny wybraliśmy się z rodzicami do Czerwonego Boru. Śpiewaliśmy piosenki i mówiliśmy wiersze. Odbyły się zawody sportowe. Najbardziej podobała mi się konkurencja "krzesełko". Zawody wygrała drużyna pomarańczowych.

Magda: We wtorek 24 czerwca byłam z całą klasą i z rodzicami w Czerwonym Borze. Najpierw zaprezentowaliśmy przedstawienie dla rodziców. Recytowaliśmy wiersze i śpiewaliśmy piosenki. Podczas piosenki "Walczyk dla rodziców" tańczyliśmy walca. Następnie podzieliliśmy się na cztery drużyny i mieliśmy zawody sportowe. Po zawodach piekliśmy kiełbaski. Najbardziej podobała mi się konkurencja, gdy rodzice nosili dzieci na krzesełkach splecionych z rąk.

Swoimi wrażeniami zechcieli podzielić się także Rodzice. Oto one:

Mama Natalii: Czas spędzony na pikniku rodzinnym w Czerwonym Borze dostarczył nam niesamowitych wrażeń. Spontaniczna animacja bajki o Czerwonym Kapturku, zawody sportowe oraz pieczenie kiełbasek nad ogniskiem pozwoliły nam rodzicom poczuć się znów jak dzieci, a jest to niezwykle miłe uczucie.

Życzę sobie, aby takich chwil spędzonych z dziećmi  i uśmiechniętymi ludźmi było jak najwięcej.

Mama Oli: Wychowawczyni klasy I A wraz z dziećmi zorganizowała w dniu 24.06. piknik rodzinny w Czerwonym Borze. Nasze dzieci pięknie śpiewały, recytowały  i tańczyły dla zachwyconych rodziców. Później były zawody i pieczenie kiełbasek.

Było to bardzo fajnie spędzone popołudnie.

Mama Kariny: Wyjazd na piknik był mile spędzonym czasem na łonie natury. Nawet kapryśna w ostatnich dniach pogoda dla naszych "aniołków" spokorniała.

Spotkanie było okazją do wspólnych rozmów oraz wspólnej zabawy. To także szansa obserwowania zachowania swojego dziecka w różnych sytuacjach.

Mama Magdy: We wtorek 24 czerwca 2014r. klasa I A zorganizowała wycieczkę do Czerwonego Boru z okazji Święta Rodziny. Wychowawczyni wraz z dziećmi przygotowała przedstawienie dla rodziców. Dzieci pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Kolejnym elementem naszej wycieczki był podział na drużyny. Pani wychowawczyni czytał "Bajkę o Czerwonym Kapturku",  a drużyny prezentowały główne postaci z bajki, przy  czym wszyscy świetnie się bawiliśmy.  Następnie rywalizowaliśmy w zawodach sportowych. Przypomnieliśmy sobie jak się biega, skacze na skakance oraz wiele innych konkurencji.

Po  udanej zabawie sportowej piekliśmy kiełbaski na ognisku, aby się posilić przed dalszą zabawą. Do domu wróciliśmy wypoczęci i szczęśliwi.

Myślę, że była to udana wycieczka, która spełniła oczekiwania zarówno dzieci, jak i rodziców. Wyprawa ta pozwoliła lepiej nam się poznać.

Wszystkim uczestnikom wspólnej zabawy, którzy podzielili się swoimi wrażeniami bardzo dziękuję. Dziękuję także wszystkim rodzicom i ich gościom, za pomoc w zorganizowaniu i udział w tym spotkaniu. Wychowawczyni I A

 

Back to Top