25 czerwca w bibliotece szkolnej odbyła się impreza podsumowująca Rok Czytelniczy. Przybyli na nią uczniowie - laureaci miejskich konkursów recytatorskich i czytelniczych oraz szkolnego konkursu na Najlepszego Czytelnika.

Podczas uroczystego podsumowania pracy biblioteki uczniowie wysłuchali wierszy i ciekawostek o książkach przygotowanych przez uczniów klas III C, V B i VI C.

Uczennice klasy VI B Ola Sadowska i Karolina Zakrzewska przedstawiły pracę biblioteki w minionym roku szkolnym. Zaprezentowali się również uczniowie, którzy odnieśli sukcesy w miejskich i wojewódzkich konkursach recytatorskich: Kinga Dziemińska, Zuzia Bońska, Ola Wawrzyniak, Natalia Bieniek i Marta Obiedzińska.

Następnie pani dyrektor Renata Zaniewska wręczyła nagrody i dyplomy laureatom konkursu na Najlepszego Czytelnika oraz podziękowała dzieciom i nauczycielom biblioteki za całoroczną współpracę.

Po wakacjach zapraszamy ponownie w progi naszej biblioteki. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy współpracowali z naszą biblioteką. Mamy nadzieję, że poczuli się docenieni, gdyż to dzięki nim biblioteka szkolna tętni życiem i jest miejscem, które wszyscy chętnie odwiedzają.

Życzymy wszystkim słonecznych, beztroskich wakacji. Nie zapominajcie też w czasie wakacyjnych wędrówek o książce, bo przecież można ją zabrać ze sobą do lasu, na plażę, umili nam długą podróż i urozmaici deszczowe dni.

 

opracowanie i zdjęcia : Hanna Dziubińska, Mirosława Rakowska

Back to Top