Uroczystość zakończenia roku szkolnego2011/2012 odbyła się na placu przed budynkiem naszej szkoły , gdzie zgromadzili się odświętnie ubrani uczniowie oraz ich rodzice. Wszyscy z uwagą wsłuchiwali się w przemówienie dyrektora szkoły , który już na początku z radością oznajmił, że nadeszły upragnione wakacje. Życzył, by dla wszystkich były czasem udanego wypoczynku. Następnie przyszedł moment na zebranie owoców dziesięciomiesięcznej pracy. Z rąk dyrektora szkoły, Leszka Sobocińskiego oraz wiceprzewodniczącej i przewodniczącego Rady Rodziców uczniowie odbierali zasłużone nagrody, wyróżnienia i podziękowania. Po zakończeniu uroczystości wszyscy udali się do na Mszę św., podczas której społeczność naszej szkoły pożegnała ks. prałata Ferdynanda Gryszkę, dziękując za wieloletnią współpracę i duchowe wsparcie.

R. Zaniewska