1 czerwca z okazji Dnia Dziecka odbył się Sportowy Turniej Klas Pierwszych. Przygotowały go panie Edyta Dembska i Beata Zysk. Imprezę prowadziła pani dyrektor Jadwiga Kirejczyk. W jury zasiadły panie: Hanna Banach, Małgorzata Januszewska i Małgorzata Listowska. Uczniowie brali udział w pięciu konkurecjach. W ostatniej uczestniczyli tradycyjnie rodzice pierwszoklasistów. Po zaciętej sportowej rywalizacji zwycięzcami zostali uczniowie nastepujacych klas: I miejsce klasa I D - wych. Agnieszka Gronwald, II miejsce klasa I C - wych. Lidia Obiedzińska, III miejsce klasa IB - wych. Marzena Biaduń. Atrakcją zawodów był pokaz tańców towarzyskich w wykonaniu uczniów klasy III C oraz tańców regionalnych w wykonaniu uczniów klasy III B. Wszystkie klasy I nagrodzone zostały dyplomami,, a nagrody rzeczowe ufundowaliPaństwo Hanna i Krzysztof Gosk.