Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży oraz Studio Wokalne "Śpiewam" Magdaleny Sinoff były organizatorami I Łomżyńskiego Konkursu Wokalnego. W sobotę 21.IV.2012,
w pięknym budynku biblioteki na ulicy Długiej, w kameralnej atmosferze prezentowały się zdolne dzieci przedszkoli, szkół podstawowych, a także młodzież z gimnazjów i szkól średnich. Szkoła Podstawowa nr 10 reprezentowana była przez: Kamilę Dymek (IC), Weronikę Wierciszewską (IIID), Joannę Krysiak ( IVF), Zosię Borkowską (IVC)i Joannę Dłużniewską. (VIF). Do konkursu przygotowywały się one pod okiem pani Agaty Durzyńskiej. Jury wyłoniło 6 laureatów, w tym3! nasze uczennice: Kamilę Dymek, Asie Krysiak i Zosię Borkowską. Dziewczęta otrzymały dyplomy, drobne nagrody. Miłym gestem organizatorów był prezent dla wszystkich uczestników - wejściówki do Świata Zabaw, gdzie dzieci będą mogły odreagować stres związany z konkursem. Gratulujemy udanego występu!

Agata Durzyńska