Dzień Przyjaciela świętujemy 9 czerwca. Dzieci z oddziału zerowego postanowiły uczcić go poprzez malowanie portretów swoich przyjaciół. Tak jak przyjaciele, wspaniali i niepowtarzalni, tak i ich portrety zostały wykonane w oryginalny i niepowtarzalny sposób. Dzieci na przemian malowały na bezbarwnej folii stretch i pozowały. Zarówno pozowanie, jak i malowanie sprawiły dzieciom wielką frajdę oraz satysfakcję z wykonanej pracy.


