Dzień Matki jest ważnym i jednym z najpopularniejszych dni w roku. Dzieci z oddziałów zerowych, aby uczcić ten wyjątkowy dzień, wzięły udział w konkursie plastycznym „Prezent dla mamy”. Przedszkolaki wykazały się wielką kreatywnością i artystycznym zmysłem. Ich prace przykuwają uwagę nie tylko feerią barw, ale również precyzją wykonania i oryginalnością. Wśród prac biorących udział w konkursie wytypowanie zwycięzców okazało się niełatwym zadaniem. Jury w składzie: Elżbieta Zapert, Małgorzata Listowska oraz Sylwia Lubiejewska – Borys wytypowały:
Zuzanne Grześ – I miejsce;
Julię Załęcką – II miejsce;
Igę Matejkowską – III miejsce.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki.
Konkurs plastyczny na Dzień Matki nie był jedynym, w którym dzieci z oddziałów „0” tak licznie brały udział. Kolejnym był „Polska i jej mieszkańcy”. Konkurs organizowany przez Publiczne Przedszkole nr 10 w Łomży również cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wśród wielu wykonanych przez dzieci prac zostało wytypowane sześć, które wzięły udział w konkursie. Pozostałe można podziwiać na wystawie w naszej szkole.


