To my przedszkolaki z grupy O B wraz ze swoimi paniami: Marzenną Biaduń i Bogusławą Lendo.

Jest nas 25 dzieciaków: 11 dziewczynek i 14 chłopców. W ciągu całego roku będziemy aktywnie przygotowywać się do rozpoczęcia edukacji w klasie pierwszej.

Każdy nasz dzień wypełniony jest radością, zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi (tanecznymi, szachowymi, językiem angielskim i religią) oraz spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika nam z twarzy. Na zajęciach poznajemy wiersze, rymowanki i piosenki związane z aktualną porą roku. Bardzo lubimy też wykonywać prace plastyczne, wykorzystując różne techniki.

Poprzez wspólną zabawę i naukę uczymy się od siebie zasad współżycia w grupie i samodzielności.