Powiatowy Międzyszkolny Turniej Czytelniczy

    21 maja w Hali Kultury w Łomży odbył się Międzyszkolny Turniej Czytelniczy dla uczniów klas V-VIII Szkół Podstawowych pod hasłem "Za minutę Ożogowska".
    Naszą szkołę dzielnie reprezentowały dziewczęta z klasy VIF: Magdalena Czech, Zuzanna Dymnicka i Amelia Zielińska. Na podstawie czterech książek Hanny Ożogowskiej - Ucho od śledzia, Dziewczyna i chłopak, Za minutę pierwsza miłość i Tajemnica zielonej pieczęci rozwiązywały różne zadania ustne i pisemne, w których wykazały się bardzo dobrą znajomością dzieł pisarki. Odpowiadały na pytania indywidualnie i zespołowo. Poziom konkursu był bardzo wysoki.

Gratulujemy dziewczętom odwagi i wiedzy. Życzymy dalszych sukcesów.

Back to Top