Rok szkolny 2011/2012

VI Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły...>>>

"Pielgrzymi Szlak Jana Pawła II" - etap szkolny... >>>

III Ogólnopolski Turniej Rodziny Szkół

W 2006 r. w naszej szkole odbył się finał III Ogólnopolskiego Turnieju Sprawnościowego Rodziny Szkół im. Jana Pawła II. Były szkoły podstawowe i gimnazja z Łochowa, Sułoszowej, Kolna, Warszawy, Białegobłota, Kupisk, Łap, Parznic i Mietkowa. W dniu zmagań sportowych świetnie się bawiliśmy i długo nie zapomnimy tego dnia. Nagrodą dla wszystkich zawodników i ich opiekunów była wycieczka-pielgrzymka do Wilna. Oto relacja z przebiegu turnieju:I dzień - zgłaszanie się uczestników, kolacja, zakwaterowanie w szkole,spotkanie z Samorządem Uczniowskim, prezentacja szkół, korzystanie z pływalni szkolnej II dzień - śniadanie, spotkanie z Samorządem Uczniowskim, Msza św. w kościele pw. Bożego Ciała, uroczyste otwarcie turnieju (stołówka szkolna), rozgrywki sportowe, obiad, wyjazd do Wilna, zakwaterowanie, kolacja III dzień - śniadanie, Wyjazd do Trok, powrót i obiad, zwiedzanie starówki Wilna i cmentarza na Rosie, kolacja, wyjście do miasta na zakupy IV dzień - śniadanie, Msza św. w Ostrej Bramie (po Mszy św. wyjazd do Polski), obiad w SP10 (po obiedzie powrót do domu)